روز نوشت‌ها

برند جدید BMW در سال 2020

امروز لوگوی جدید BMW رونمایی شد. این برند ویژگی های جذابی داره که در ادامه واستون آوردم. قبلا از مطالعه پوزش می طلبم اگه ترجمه ای که کردم بد و نامفهوم هست. ولی چون هیجان زده بودم به انتشار همین اکتفا کردم. این مطلب در سایت شخصی من هم اومده.

کمپانی BMW با نسل جدید از مشتری خود، هویت خود را تغییر داده است. این روند تفکر از بیش از 100 سال پیش آغاز شده و در سال 2020 با یک فصل جدید در کتاب کاری آن‌ها ادامه دارد. در تماس اخیر با Jens Thiemer ، معاون ارشد برند BMW ، در مورد برخی از تغییرات هیجان انگیز در شناسایی برند باواریا مطالب زیر را یاد گرفتیم.

برای مبتدیان، گرد بودن نماد BMW طراحی جدید و تازه‌ای به دست می آورد. طبق گفته های Thiemer، برند BMW مجبور است با، نسل جوانی از خریداران که بصورت دیجیتال خو گرفته اند، سازگار شود.

آرم جدید و طراحی برند، نمادی از اهمیت و اهمیت برند برای تحرک و شادی رانندگی در آینده است.

آرم BMW جدید همان شکل کلی را حفظ می کند، اما در این طرح جدید طراح یک رویکرد جدید را در پیش می گیرد. وسط هنوز رنگ های آبی و سفید ایالت باواریا را دارد. قلم نیز به شکل متفاوتی شکل گرفته است. حلقه بیرونی هم اکنون دارای یک طراحی مسطح به رنگ سفید است، در حالی که برخی از شیب ها بقیه آرم را پر می کنند.

علاوه بر این ، Thiemer می گوید که از آنجا که BMW در حال تبدیل شدن به یک برند ارتباطی است ، آرم جدید مشتریان را به خرید دوباره برند با تاریخ جدید و محصولات خود دعوت می کند.

برند BMW با تغییر دیداری و هویتی، می خواهد حتی بازتر و در دسترس تر هم درک شود. همچنین در کنار ماشین الکتریکی BMW Concept i4 ، شروع انقلاب برقی در BMW مشخص شده است.

برندهای فرعی این شرکت – BMW i و BMW M – نیز لوگوهای جدید خود را دریافت می کنند. نشان //M اکنون مسطح است، تعبیر دوبعدی از “قدرتمندترین در جهان”.

مارک فرعی I در همان مسیر با ظاهری تازه که بخشی از خانواده هیبریدی و برقی پلاگین آینده خواهد بود، ادامه می یابد.

برند BMW برای نشان دادن تکامل قسمت اصلی آرم آنها ، گرافیکی جدید منتشر کرد که یادآور تغییرات در دهه گذشته است.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید